Rūkykla Royal grill 200L su nerūd. plieno grotelėmis ir ratukais

NaujienaPopuliari
Akcija -14%

Prekės kodas: 777

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

VISIEMS, PERKANTIEMS RŪKYKLĄ, DOVANOJAME SKAITMENINĮ MAISTO TERMOMETRĄ, LOPETĖLĘ, PELENŲ VALYMO ĮRANKĮ IR 2 STRYPUS KABINIMUI. Dovanų vertė 35 eurai. Dovanų kiekis ribotas.

Patobulintas modelis, gaminamas nuo 2022 metų! Rūkykla gaminama su ratukais, kurie važiuoja tiek per trinkeles, tiek ir per žolę. Tvirtos rankenos pagalba rūkyklą nesunkiai paversite.Ši naujovė tikrai patiks tiems, kurie po rūkymo rūkyklą mėgsta pastatyti į kitą vietą - į sandėliuką ar garažą. Visi įmanomi rūkymo būdai, t.y. šaltas-vidutinis-karštas-BBQ rūkymas.

Rūkykla komplektuojama su viršutine oro reguliavimo sklende. Nuo šiol temperatūrą galėsite reguliuoti tiek su apatine, tiek su viršutine oro reguliavimo sklende. Dar tikslesnę temperatūrą galėsite nustatyti su patobulintu ROYAL GRILL termometru, kuris yra su didesne skale ir pritaikytas rūkyklų žemesnėms temperatūroms.

Rūkykla gaminama su termoizoliacija (apšiltinta) ir specialios konstrukcijos malkine pakūra. Dūmas tiesiai iš pakūros patenka į rūkymo kamerą, ir tai mus priartina prie senovinių maisto rūkymo tradicijų - degančios malkos pakūroje išskiria gerą aromatingą dūmą ir skonį. Tai tikra dūminė rūkykla, kurioje galima rūkyti tradiciškai šaltu, karštu rūkymu nuo 10-110C. Taip pat galima rūkyti-kepti tikrą amerikietišką BBQ nuo 110-200C.

Rūkykla yra saugi - galima laikyti patalpoje, pavėsinėje, terasoje, lauke. Rūkykloje galima rūkinti žuvį, mėsą, paukštieną, jūros gėrybes, sūrius, kiaušinius ir pan.

Dėka patentuotos technologijos, kuri leidžia kontroliuoti kaitrą rūkymo kameros viduje, šia rūkykla yra ypač lengva naudotis. ROYAL GRILL rūkyklos sunaudoja 70-80% mažiau kuro nei kitos panašios rūkyklos.

Rūkyklos duomenys:
 • Talpa 200 litrų
 • Matmenys Aukštis 120cm Plotis 60cm Gylis 50cm
 • Dviguba sienelė su termoizoliacija, rūkymo kameros storis su termoizoliacija yra 22mm, pakūros metalo storis 3mm. Kaminuko diametras 90mm.
 • Rūkomo maisto talpa iki 15 kg.
 • Metalinė, iš išorės 2 kartus nudažyta milteliniu būdu juodais dažais.Pakūra yra specialios konstrukcijos 3mm metalo storio ir dažyta karščiui atspariais dažais.
 • Maistas rūkomas natūralia mediena - malkomis.
 • Rūkyklos svoris - 50kg.
Rūkyklos kompletacija:
 • 3 nerūdijančio plieno grotelės (48.5x47cm);
 • Riebalų-vandens indas (48.5x47cm);
 • Lašėjimo indelis kondensatui po kaminuku.
 • viršutinė oro sklendė
 • 2 ratukai

Naudojama namų ūkyje, kaimo turizmo sodybose, poilsio, laisvalaikio ir rekreacinėse vietose.

Papildomai rekomenduojame įsigyti maisto termometrą, grotelėms valyti šepetį, mėsos kablius, strypus, šalto dūmo generatorių, drožlių.

Šią prekę Lietuvoje Jums pristatysime per 2-4 darbo dienas tiesiai į Jūsų kiemą.

€59999 €69900 su PVM
Sutaupote - €9901
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn., verslui 12 mėn.
Kilmės šalis: Latvija
Gamintojas: Royal Grill
Pardavėjas buvo paslaugus, paruošė ir perdavė prekę kurjeriui. Rūkykla atkeliavo į Dubliną. Dabar bandom receptus. Kaip reklamoje rašė - rūkykla tikrai labai lengva naudotis. O skonis tobulas! Kas savaitgalį kąžką rūkom
Labai skanu ir paprasta rukyti, rekomenduoju
Patiko, gerai pagaminta. Matosi rukykla tarnaus ilgai. Pristatė greitai per tris dienas.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
2 įvertinimai
Šalto dūmo generatorius (stalčius) naudojamas šaltam rūkymui. Specialiai yra padidinto..
€2999
210
Dailaus dizaino malkinė - lentyna malkoms prie kepsninės, rūkyklos, židinio ar krosnies. Medžio orna..
€11999€14999
298
Originali Abas Smokehouse lentyna 200L rūkyklai. Matmenys: 48,5 cm x 47 cm. Šią prekę L..
€2999
335
Originali Abas Smokehouse lentyna 200L rūkyklai iš nerūdijančio plieno. Matmenys: 48,5 cm x 47 cm..
€4499
336